Web Tasarımı

Tüm web tasarımı ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözümler üreterek, İster kurumsal, ister özel web sitesi projeniz olsun, alanında uzman web tasarımı ekibimiz ile sizleri bekliyoruz.

Öncelikle firmanızı yada yaptırmak istediğiniz özel sitenin konusunu çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer. Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.
Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.
Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Profesyonel ekibimiz ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.E-Ticaret Web Sistesi

Mağaza Kontrol Paneli (MKP) Kontrol Paneli, mağazanın tüm yönetim ve idaresini gerçekleştirebileceğimiz sadece mağaza sahibi ve yetki verdiği kişilerin ulaşabileceği online yönetim alanı.

  Alışveriş sepeti
Programda iki farklı alışveriş sepeti görünümü vardır. Bunlardan ilki tüm sayfalarda sitenin tasarımına göre sağ veya sol bölümde görüntülenen küçük alışveriş sepeti diğeri ise 'sepetim' linkine tıklandığında açılan detaylı alışveriş sepetidir. Küçük alışveriş sepetinde müşterinin sepete eklediği ürünlere ait ürün detay bilgilerini açan linki içeren ürün adı, ürün fiyatı ve sepetteki ürünlerin toplam tutarı görülebilir. Ayrıntılı sepet görünümünde ise ürünün adı, fiyatı, miktarı vd. bilgiler ile ürünü sepetten çıkarma, ürün miktarını değiştirme, fiyatı yeniden hesaplama gibi diğer sepet fonksiyonları yer alır.

* Alışveriş sepetini kayıt edebilme özelliği
* Hesabım bölümü
* Sınırsız kategori ekleyebilme
* Sınırsız alt kategori ekleyebilme
* Sınırsız ürün ekleyebilme
* Sınırsız ürün çeşidi ekleyebilme
* Sınırsız sayıda ilgili ürün tanımlayabilme
* Kayıt edilebilir istek listesi özelliği
* Kategoriler, alt kategoriler, ürünler ve ürün çeşitleri için büyük ve küçük resim desteği (Ürünler için üç farklı resim yüklenebilir)
* Ürün fiyat listesi
* Ürün yorum modülü
* En çok satılan ürünler
* En son gezilen ürünler
* En yeni ürünler
* İndirimli ürünler
* Stok takibi (stok durumu uyarılar ve uyarı miktarları belirleyebilme)
* Online sipariş takibi
* Online fatura takibi
* Online sevkiyat/teslimat takibi
* Ana sayfada gösterilecek ürünleri yönetici panelinden belirleyebilme
* Farklı KDV oranları tanımlayabilme
* Müşteri, site yöneticileri ve kargo şirketi için e-mail ile bilgilendirme sistemi
* Ürünler için farklı sıralama seçenekleri
* Offline ödeme imkanı (Teslimat sırasında nakit ödeme)
* Dinamik iletişim formu
* Yönetici sayfaları için ürün ve ürün çeşidi arama modülü
* Çoklu para birimi tanımlayabilme (TL, Euro, Dolar.)
* Ürün karşılaştırma bölümü